KÖTELEZETTSÉGVÁLLALÁSAINK AZ ÖN ADATINAK VÉDELME ÉRDEKÉBEN

Kérjük Adatvételmi szabályzatunk megismeréséhez szíveskedjen a GDPR gombra kattintani !

Adatvédelmi Kapcsolatfelvétel

Úszóiskolánk. vállalja, hogy a személyes adatok gyűjtését és feldolgozását az Általános Adatvédelmi Rendelet (GDPR) szerint végzi. A személyes adatokról szóló Rendeleteknek megfelelően hozzáférési joga van, jogosult helyesbíteni a személyes adatkezelés korlátozását, továbbá bizonyos korlátozott esetekben ellenezheti a feldolgozást, visszavonhatja a beleegyezését, kérheti a törlést és kérheti az adathordozhatóságot.