Központi email

uszoiskolaaligator@gmail.com

SZEPTEMBERTŐL SIMON ALEX Szakedző irányítása mellett, versenyúszó szintű EDZÉSEKET indítunk HETENTE 2 alkalommal 2 mélyvizes pályán. A foglalkozások TAGDÍJ ellenében vehetők igénybe. Tagdíj: 26.400,-Ft (4 hét 8 alkalom, a lemondott/kijelentkeztetett alkalmak csak az adott 4 hetes ciklusban pénteki napokon járhatóak le).

Tanulóink számára – annak érdekében, hogy a magabiztos négy úszásnemben történő úszás szintjéről is tovább léphessenek, szeptembertől megnyitottuk az Aligátor Fitt csoportot, ahol a gyerekek már a versenyúszó szintű edzéseken vehetnek részt, heti két alkalommal. Erőnléti, állóképesség javító, technikai feladatok segítik őket, és kényelmesen edzhetnek két pályán, nagyszerű csapatban.

Kedden és Csütörtökön 19:00-19:45-ig, Pályák száma: 2, Edző: Alex (helyettesítés esetén órarend szerint jelölve)