Úszóiskolánk szeptembertől egy új óranyilvántartó szoftvert (MotiBro) vezetett be és ezzel egyidejűleg a papír alapú bérletek megszűntek.

Szolgáltatásainkkal kapcsolatos aktuális árlistánkat az alábbiakban tekinthetik meg:

MIRE JÓ A MOTIBRO FIÓK?

• itt találják meg QR kódjukat amellyel a gyors azonosítás és beléptetés megtörténhet (nincs szükség többé papír bérletre)
  • látják érvényes és korábbi bérleteiket
  • látják mely órákra vannak bérletváltásuk alapján bejelentkezve
  • az órákról lejelentkezhetnek és pótlásra bejelentkezhetnek a turnuson belül
  • betegség esetén az órákról lejelentkezhetnek – amennyiben ezt megteszik, az orvosi igazolás másolatának személyes bemutatásával az elmaradt alkalmak értékét a következő bérlet árából jóváírjuk
  • felnőtt és magán bérletek esetén bejelentkezhetnek az órákra
  • látják gyermekük tudásszintjét, felmérési eredményeit, azaz hogy mely tudáselemeket
    sajátította már el (Profil / Egyéni adatok szerkesztése menüpontban, a hó végi felméréseket követően)
  • az elmaradó órákról is a rendszeren keresztül fogunk üzenetet küldeni, ezért kérjük a MotiBro-n keresztül érkező e-maileket szíveskedjenek folyamatosan figyelemmel követni.