Úszóiskolánk 2023.szeptembertől egy új óranyilvántartó szoftvert vezetett be és ezzel egyidejűleg a papír alapú bérletek megszűntek. Digitális átállásunk két lépcsőben történik. Az első lépcső, hogy a beiratkozást, illetve a beléptetést már az új rendszerben valósítjuk meg.

BELÉPÉS AZ ALIGÁTOR MOTIBRO FIÓKBA >>KLIKK

MIRE JÓ A MOTIBRO FIÓK?

• itt találják meg QR kódjukat amellyel a gyors azonosítás és beléptetés megtörténhet (nincs szükség többé papír bérletre)
  • látják érvényes és korábbi bérleteiket
  • látják mely órákra vannak bérletváltásuk alapján bejelentkezve
  • az órákról lejelentkezhetnek és pótlásra bejelentkezhetnek a turnuson belül
  • betegség esetén az órákról lejelentkezhetnek – amennyiben ezt megteszik, az orvosi igazolás személyes bemutatásával az elmaradt alkalmak értékét a következő bérlet árából jóváírjuk
  • felnőtt és magán bérletek esetén bejelentkezhetnek az órákra
  • látják gyermekük tudásszintjét, felmérési eredményeit, azaz hogy mely tudáselemeket
    sajátította már el (Profil / Egyéni adatok szerkesztése menüpont alatt, a hó végi felméréseket követően)
  • az elmaradó órákról is a rendszeren keresztül fogunk üzenetet küldeni, ezért kérjük a MotiBro-n keresztül érkező e-maileket szíveskedjenek folyamatosan figyelemmel követni.

Mit kell tennem ha a regisztrációt követően nem kaptam e-mailt?

Ne aggódjon, bizonyos levelezőszerverek, jellemzően a céges e-mail címek esetén, még a spam-be sem engedik megérkezni a MotiBro-s meghívót. Ez esetben a BEJELENTKEZŐ oldalon tud regisztrálni a motibro-ba a regisztráció során megadott e-mail címével.

Befizettem a gyerek(ek)et, mégsem látom az óráit a Motibro fiókomban. Mit tegyek?

• Számítógépet vagy tabletet használva a bal felső sarokban, mobilról a felső sávban tud váltani saját és gyermekei fiókja között, ha több gyermeke van.
  • Ha a gyermek fiókjában sem látja a megvásárolt bérlet óráit, kérjük amikor legközelebb jönnek, akkor jelezzék ezt a pultos kollégáink szám

Mit kell tennem a MotiBro fiókomban?

• amennyiben gyermek csoportos úszásra jelentkezett, az órákra való bejelentkezések
    automatikusan megtörténtek, így semmi további teendő nincsen
  • felnőtt és magán úszások esetén a kiválasztott órá(k)ra be kell jelentkezni
  • profilja teljes körű kitöltésével és fénykép feltöltésével nagyban segíti az oktatóink és a
    pultosok munkáját
  • amennyiben nem tud megjelenni egy órán itt tudja lemondani

Mi történik, ha nem regisztrálok?

• a bérletváltást, azonosítást és beléptetést a helyszínen a pultos kollégák is meg tudják oldani, a MotiBro-ba való regisztráció nélkül
  • ha nem regisztrál, akkor az órákról való lejelentkezést, és a pótlásra való bejelentkezést csak személyesen a pultos kollégáknál tudja megtenni a pult nyitvatartási idejében

Mi történik ha nincs nálam a telefonom, vagy nem érem el a gyermek QR kódját?

• semmi gond, a gyermeket név és a szülő e-mail címe alapján is bármikor be tudjuk azonosítani a beléptetésnél.

A MotiBro rendszer hosszú távon lehetőséget biztosít az online bérletváltás és online fizetés
megvalósítására is. Kollégáink aktívan dolgoznak rajta, hogy a digitális átállásunk második
lépcsőjében ezt is meg tudjuk valósítani, és hamarosan elérhető legyen a szülők számára, hogy bárhonnan bármikor, néhány kattintással megválthassák bérletüket. Fejlesztéseink célja a kényelmes, biztonságos és környezetbarát működés biztosítása.