Általános információs vonal

+3670/292-3656

Központi email

info@aligatoruszoiskola.hu

Info vonal hivható

Hétköznapokon 9:00-15:00 óra között

“Turnusos rendszerű” csoportos úszásoktatás betöltött 4 éves kortól -14 éves gyermekek részére kezdőtől-haladó szintig

HÉTKÖZNAPI 4 HETES CSOPORTOS ÚSZÁSOKTATÁS ZÁRÓ VI.turnus Beiratkozás/befizetés a záró turnusra: 2022.05.16-19-ig 15:30-19:00 óra között a pultban szolgálatot teljesítő munkatársainknál.

Tisztelt Vendégeink! A XVI. Kerületi Kertvárosi Uszodák 2022.05.20-05.23 KÖZÖTT FELÚJÍTÁSI MUNKÁLATOK MIATT ZÁRVA TARTANAK. Az uszodákban zajló karbantartási munkálatok miatt a VI.turnus az alábbiak szerint alakul. Hétfő-Szerda csoport 2022.05.25-06.17-ig Kedd-Csütörtök csoport 2022.05.24-06.17-ig. A 05.23-i hétfői nap pótlását a pultban szolgálatot teljesítő Munkatársainknál szíveskedjenek előre egyeztetni.

A megváltott bérletek egy adott intervallumra, 4 hetes oktatási ciklusra érvényesek (kezdő-záró dátum a bérletre nyomtatva).  Az oktatás hatékonysága érdekében heti két foglalkozás javasolt.  Minden turnus végén a szintfelmérést követően a soron következő turnura be kell iratkozni, mivel a rendszer automatikusan nem foglalja be a férőhelyet.

Ennek indoka lehet pl.: a gyermek tudásszintet lép, új csoportba kerül, turnusnapot vagy időpontot cserélnek, betegség esetén kimaradnak a turnusból, egyéb elfoglaltság miatt kihagynak egy-egy turnust.

Az oktatás minden tudásszinten azonos időpontban indul (azaz 16:00 órától 45 perces időközönként mind a tanmedencében, mind a mélyvízes pályákon párhuzamosan folyik az oktatás. Különböző tudásszintű testvérek esetében egyidőben tudjuk az oktatást biztosítani.)

A csoportokat a jelentkezések sorrendjében töltjük fel. Mindaddig Önök választanak az időpontok közül, amíg egy adott Kezdési szintre és időpontra van szabad hely, ezt követően Munkatársaink fognak időpontot ajánlani.

Két turnusnap pár közül választhatnak: HÉTFŐ – SZERDA, vagy KEDD-CSÜTÖRTÖK   

Válsztható kezdési időpontok (bérletváltás előtt kérjük szíveskedjenek mérlegelni, hogy melyik időpont a legideálisabb, mivel a 4 hetes turnuson belül minden alkalommal a választott időpontban tudjuk Önöket fogadni!)

16:00-16:45-ig, 16:45-17:30-ig, 17:30-18:15-ig, 18:15-19:00-ig, 19:00-19:45-ig.

A klasszikus turnusnapok felhasználásával heti 2 x 45 perces oktatásra jelentkeznek, ezzel 8 alkalmas bérletünket választják melynek értéke: 18.400,-Ft. 

Ha a klasszikus turnusnapokon felül + 2 pénteki napot is bevállalnak és így 10 x 45 perces oktatásra jelentkeznek 10 alkalmas bérletünket választják, melynek értéke: 20.200,-Ft. 

Amennyiben csak péntekenként tudnak járni 4 x 45 perces bérletünket választják, melynek értéke 11.000,-Ft

Napijegy: 2.900,-Ft, próba úszás jegy: 2.600,-Ft a szabad férőhelyek függvényében váltható!

BEIRATKOZÁS/BEFIZETÉS: minden turnus kezdete előtti héten a pultban szolgálatot teljesítő munkatársainknál. Az első alkalommal a beiratkozást egy rövid adminisztráció/adatfelvétel előzi meg, melynek során a későbbi beazonosíthatóság érdekében – nem marketing céllal – néhány személyes adatuk megosztását kérjük Önöktől. (Az adatkezelés rendjét az aktuális GDPR tartalmazza, melyet külön menüpont alatt tudnak megtekinteni.)

Szolgálatos kollégáink munkarendje: Hétköznap 15:30-19:00 óra, hétvégén 8:15-11:00 óra között.

Orvosi igazolás nyomtatványa | LuxCamp

HIÁNYZÁS ESETÉN Pótlás a bérlethez tűzött HÁZIRENDBEN megfogalmazottak szerint ! PÓTLÓ BÉRLET IGÉNYLÉSÉHEZ minden esetben legyenek kedvesek az orvosi igazolás/eltanácsolás másolatát bemutatni és leadni.

KARANTÉN miatti hiányzás esetén kérjük, hogy a Kormányhivtal Határozatának másolati példányát, illetve elektronikus úton kézbesített elrendelő Határozat esetén annak kinyomtatott példányát a pultban szolgálatot tejesítő munkatársainknak szíveskedjenek leadni.

Beiratkozás előtt kérjük szíveskedjenek figyelembe venni, hogy az Erzsébetligeti uszodában a tanmedence vízmagassága 85 cm, a Szentmihályiban 70 cm. Úszásoktatás szempontjából az a kényelmes és biztonságos, ha a gyermek legalább 25-30 cm-rel magasabb a vízszintnél.

Ha nem tudja biztosan gyermeke tesmagasságát, kérje a Beiratkozó pultban szolgálatot teljesítő Munkatársaink segítségét!