Központi email

uszoiskolaaligator@gmail.com

ÖNFELEDT SZÜLINAPI PARTY SZOMBAT DÉLUTÁNONKÉNT AZ ERZSÉBETLIGETI USZODÁBAN MAX 10 ÉVES KORIG! (Tanmedence vízmélysége 90 cm, hőfoka 32C)

TISZTELT SZÜLŐK! TELEFONON NEM TUDNAK ÉRDEKLŐDNI, KAPCSOLATTARTÁSI FORMA Időpont egyezetés előzetesen E-mail-ben uszoiskolaaligator@gmail.com címen várjuk leveleiket. Válaszadás 24 max 48 órán belül. Egyedi igények (dupla szülinap, torta, pogácsa, teasütemény, szendvicsek, stb.) esetén kibővített árajánlat kérhető! Befoglalt időpont esetén az FB messenger fiókon keresztül is! A zártkörű rendezvényt az uszoda nyári nyitvatartási rendjével összhangban június 16-ig tudjuk biztosítani.

Ha nem otthonában szeretné megszervezni gyermeke születésnapi zsúrját, hanem inkább egy külső helyszínt választana profi animátorokkal, akkor jó helyen jár ! Úszóiskolánk a szülinap teljes lebonyolításában segítséget nyújt Önöknek. Helyszín: XVI. kerületi Erzsébetligeti Uszoda (1165 Budapest, Újszász utca 106-108.) Könnyen megközelíthető, nagy parkolóval rendelkező családias uszoda.

A programok során a gyermekek szórakoztatásáról animátoraink gondoskodnak. Az 2,5 órás intervallumban garantáljuk, hogy a változatos és színes programoknak köszönhetően felejthetetlen élményben lesz része az ünnepeltnek és vendégeinek. A gördülékeny szervezés, animátoraink rátermettsége és improvizatív személyisége elengedhetetlen egy emlékezetes szülinapi zsúrhoz. Célunk, hogy születésnapi zsúrjainkon a gyerekek emlékezetes élményekkel gazdagodjanak. A változatos és szórakoztató programokat úgy alakítjuk ki – a szülők és gyermekek igényeit egyaránt figyelembe véve – hogy fülig érő gyermekszájakat varázsoljunk.

Ajánlatunk tartalma: 12 fő gyermek és kisérőik részére biztosított 2,5 órás program választott „csomag” szolgáltatás alapján (Létszám: ünnepelt + max. 12 fő gyermek/animátor) -igény esetén kisebb kisérő gyermekek a leválasztott 1/3 tanmedencében úszógumival, karúszóval.) A részvételhez úszás tudás nem szükséges. 12 fő felett 2 animátor bevonása szükséges!

A party teljes költsége a választott „csomag alapján” két részletben kerül kiegyenlítésre. 1.) részlet foglaló, 2.) részlet a Party előtt 72 órával

Választható csomagok

1.) MINIMÁL csomag bruttó: 66.400,-Ft*

 • tanmedence és a külön öltöző bérleti díja 90 percre,
 • előtér bérleti díja 60 percre,
 • vízben tartózkodó gyermekek (2×45 perces gyerek jegy)
 • úszásoktató-animátor felügyelete, ügyességi és kreativ feladatok a medencetérben,
 • felfújható vizes játékok, felszerelések biztositása,
 • előtérben ünnepi „alap díszítés” és ajándék lufik,
 • tányérok, poharak, szalvéta, evőeszközök
 • szervírozó tálak és eszközök
 • takarítási díj.

2.) TEMATIKUS PARTY CSOMAG résztvevők száma max. 12 fő gyermek/animátor bruttó: 87.850,-Ft* 12 fő felett két animátor bevonása szükséges!

 • tanmedence és külön öltöző bérleti díja 90 percre,
 • előtér bérleti dija 60 percre,
 • vizben tartózkodó gyermekek (2×45 perces gyerek jegy)
 • 15 db tematikus meghívó+boríték,
 • úszásoktató-animátor felügyelete, ügyességi és kreatív feladatok a medencetérben,
 • felfújható vizes játékok, felszerelések biztosítása,
 • előtérben tematikus diszités (előtér dekorációja lufi kapu, sima és tematikus figurás lufik, lampionok, girlandok, egyéb tematikus dekor elemek az ünnepelt kivánsága szerint (űrhajós, hercegnős, kalózos, dzsungeles, sellős, stb,)
 • a kiválasztott témához kapcsolódó EGYEDI ünnepi kiegészítők (terítők, köszönő ajándékok, tányérok, poharak, szívószál, szalvéta)  
 • az ünnepelt részére ajándék, héliumos lufi
 • meghívott vendégek részére köszönő ajándék és lufik,
 • takarítási díj.

 • 13:30-16:00-ig (vizes party: 13:30-15:00 ig, szárazföldi 15:00-16:00-ig)
 • 14:00-16:30-ig (vizes party: 14:00-15:30-ig, szárazföldi 15:30-16:30-ig)
 • 14:30-17:00-ig (vizes party: 14:30-16:00-ig, szárazföldi 16:00-17:00-ig)

Általános információk:

 • Úszósapka használata kötelező
 • Úszószemüveg nem szükséges
 • Papucs higiéniai szempontból
 • Törölköző/fürdőköpeny 

Az uszoda Házirendjét figyelembe véve az ünnepelt szülei fotó, videó készítés tekintetében szabadon tartózkodhatnak a medence térben. Papucsot szíveskedjenek magukkal hozni, illetve lábvédő zsákot kérhetnek a pénztárból. A vendég gyermekek szülei a tribünön/lelátón tudnak helyet foglalni, innen tekinthetik meg a foglalkozást.

Van, ahol a szülők nem igénylik a személyes részvételt a medencés foglalkozás során és szendvicsek készítésével, további díszítéssel, kávézással és beszélgetéssel töltik el az időt, mivel a foglalkoztatással egyidejűleg 90 perces felügyeletet vállalunk a gyermekekért, ezzel is tehermentesítve Önöket. 

A fali hajszárítók az öltözőben szabadon használhatóak, de természetesen lehet hozni kézi hajszárítót is, illetve igény szerint a csoportos hajszárítást is biztosítani tudjuk – ezzel gyorsítva a folyamatot. 

Vannak, akik azt kérik, hogy a 150 perc (2,5 óra bérleti időszak) tekintetében a 90 perc megoszlása 75 perc játékidő, 15 perc le- és felöltözés az animátor segítségével,  mivel a fennmaradó 60 percet szeretnék az ünnepelt köszöntésével, a falatozgatással maximálisan kitölteni. A döntés az Önök kezében van. ezt a helyszínen az oktató/animátorral egyeztetik.

Nasit (Chips, ropi, stb.) tortát, süteményt, szendvicset, üdítőket bármit hozhatnak szabadon, nincs korlátozás ezzel kapcsolatosan.

Természetesen amennyiben a Party meghiúsul, bármilyen műszaki-, járványügyi korlátozás stb. miatt a bérleti díj teljes összege 100%-ban visszatérítésre kerül.

TEMATIKUS AJÁNLATUNK

 • Kalóz party
 • Hercegnő party
 • Dínó Party
 • Mickey és Minnie egér party
 • Jégvarázs party
 • Bogyó és Babóca party
 • Miraculous Ladybug party
 • Verdák/Repcsik party
 • Unikornis party
 • Én kicsi pónim party
 • Tündér party
 • Szuperhős party
 • Minionok party
 • Barbie party