Általános információs vonal

+3670/292-3656

Központi email

info@aligatoruszoiskola.hu

Info vonal hivható

Hétköznapokon 9:00-15:00 óra között

ÖNFELEDT SZÜLINAPI PARTY VASÁRNAP DÉLUTÁNONKÉNT AZ ERZSÉBETLIGETI USZODÁBAN

Ha nem otthonában szeretné megszervezni gyermeke születésnapi zsúrját, hanem inkább egy külső helyszínt választana profi animátorokkal, akkor jó helyen jár ! Úszóiskolánk a szülinap teljes lebonyolításában segítséget nyújt Önöknek. Helyszín: XVI. kerületi Erzsébetligeti Uszoda (1165 Budapest, Újszász utca 106-108.) Könnyen megközelíthető, nagy parkolóval rendelkező családias uszoda.

A programok során a gyermekek szórakoztatásáról animátoraink gondoskodnak. Az 2,5 órás intervallumban garantáljuk, hogy a változatos és színes programoknak köszönhetően felejthetetlen élményben lesz része az ünnepeltnek és vendégeinek. A gördülékeny szervezés, animátoraink rátermettsége és improvizatív személyisége elengedhetetlen egy emlékezetes szülinapi zsúrhoz. Célunk, hogy születésnapi zsúrjainkon a gyerekek emlékezetes élményekkel gazdagodjanak. A változatos és szórakoztató programokat úgy alakítjuk ki – a szülők és gyermekek igényeit egyaránt figyelembe véve – hogy fülig érő gyermekszájakat varázsoljunk.

Ajánlatunk tartalma: 15 fő gyermek és kisérőik részére biztositott 2,5 órás program választott „csomag” szolgáltatás alapján (Létszám: ünnepelt + max 15 fő gyermek -igény esetén kisebb kisérő gyermekek a leválasztott 1/3 tanmedencében úszógumival, karúszóval.) A részvételhez úszás tudás nem szükséges. 

A party teljes költsége a választott „csomag alapján” számla ellenében kerül kiegyenlitésre.

A 2,5 óra bérleti díj az alábbiakban oszlik meg. 

Választható csomagok (*szolgáltatásaink számla kötelesek, áraink a mindenkori áfát tartalmazzák!)

1.) MINIMÁL csomag bruttó: 46.670,-Ft*

 • tanmedende és külön öltöző bérleti dija 90 percre,
 • előtér bérleti dija 60 percre,
 • vizben tartózkodó gyermekek (2×45 perces gyerek jegy)
 • úszásoktató-animátor felügyelete, ügyességi és kreativ feladatok a medencetérben,
 • felfújható vizes játékok, felszerelések biztositása,
 • előtérben ünnepi „alap diszités” és ajándék lufik,
 • takaritási dij.

2.) PARTY CSOMAG I. bruttó: 69.850,-Ft*

 • tanmedende és külön öltöző bérleti dija 90 percre,
 • előtér bérleti dija 60 percre,
 • vizben tartózkodó gyermekek (2×45 perces gyerek jegy)
 • 15 db (+2 tartalék) tematikus meghivó,
 • úszásoktató-animátor felügyelete, ügyességi és kreativ feladatok a medencetérben,
 • felfújható vizes játékok, felszerelések biztositása,
 • előtérben tematikus diszités ( előtér dekorációja lufi kapu, sima és tematikus figurás lufik, lampionok, girlandok, egyéb tematikus dekor elemek az ünnepelt kivánsága szerint (űrhajós, hercegnős, kalózos, dzsungeles, sellős, stb,)
 • a kiválasztott témához kapcsolódó ünnepi terítők, köszönő ajándékok, tányérok, poharak, szívószál, szalvéta, kínáló tálak, zene, 
 • Az ünnepelt részére NÉVRE SZÓLÓ pezsgő és HÉLIUMOS LUFI,
 • takaritási dij

3.) PARTY CSOMAG II. bruttó: 86.000,-Ft* (két animátor bevonásával)

 • tanmedende és külön öltöző bérleti dija 90 percre,
 • előtér bérleti dija 60 percre,
 • vizben tartózkodó gyermekek (2×45 perces gyerek jegy)
 • 15 db (+2 tartalék) tematikus meghivó,
 • úszásoktató-animátor felügyelete, ügyességi és kreativ feladatok a medencetérben,
 • „kreativ” animátor közreműködése a 60 perces szárazföldi ünneplés során (személyes ajándékok készitése közösen a meghivottakkal,
 • felfújható vizes játékok, felszerelések biztositása,
 • előtérben tematikus diszités ( előtér dekorációja lufi kapu, sima és tematikus figurás lufik, lampionok, girlandok, egyéb tematikus dekor elemek az ünnepelt kivánsága szerint (űrhajós, hercegnős, kalózos, dzsungeles, sellős, stb,)
 • a kiválasztott témához kapcsolódó ünnepi terítők, köszönő ajándékok, tányérok, poharak, szívószál, szalvéta, kínáló tálak, zene, 
 • Az ünnepelt részére NÉVRE SZÓLÓ pezsgő és HÉLIUMOS LUFI,
 • takaritási dij

VÁLASZTHATÓ KEZDÉSI IDŐPONTOK

 • 14:00-16:30-ig
 • 14:30-17:00-ig
 • 15:00-17:30-ig

Általános információk:

 • Úszósapka használata kötelező
 • Úszószemüveg nem szükséges
 • Papucs higiéniai szempontból
 • Törölköző/fürdőköpeny 
 • Az uszoda Házirendjét figyelembe véve az ünnepelt szülei fotó, videó készítés tekintetében szabadon bent tartózkodhatnak a medence térben. Papucsot szíveskedjenek magukkal hozni, illetve lábvédő zsákot kérhetnek a ruhatárból. A vendég gyermekek szülei a tribünön/lelátón tudnak helyet foglalni, innen tekinthetik meg a foglalkozást. 
 • Van, ahol a szülők nem igénylik a személyes részvételt a medencés foglalkozás során és szendvicsek készítésével, további díszítéssel, kávézással és beszélgetéssel töltik el az időt, mivel a foglalkoztatással egyidejűleg 90 perces felügyeletet vállalunk a gyermekekért, ezzel is tehermentesítve Önöket. 
 • A fali hajszárítók az öltözőben szabadon használhatóak, de természetesen lehet hozni kézi hajszárítót is, ezzel gyorsítva a folyamatot. 
 • Vannak, akik azt kérik, hogy a 150 perc (2,5 óra bérleti időszak) tekintetében a 90 perc megoszlása 75 perc játékidő, 15 perc le- és felöltözés az animátor segítségével,  mivel a fennmaradó 60 percet szeretnék az ünnepelt köszöntésével, a falatozgatással maximálisan kitölteni. A döntés az Önök kezében van. ezt a helyszínen az oktató/animátorral egyeztetik.
 • Nasit (Chips, ropi, stb.) süteményt, szendvicset, üdítőket bármit hozhatnak szabadon, nincs korlátozás ezzel kapcsolatosan.
 • Természetesen amennyiben a Party meghiusul, bármilyen műszaki-, járványügyi korlátozás stb miatt az átutalt összeg 100%-a visszatérítésre kerül.
 • További információ/személyes ajánlat kérhető: aligatorkertvarosiuszoiskola@gmail.com
  • Tel.: 70/370-0039-es telefonszámon 10:00-14:00 óra között.
  • TEMATIKUS TÉMÁINK
   • Hercegnő party
   • Kalóz party
   • Mickey és Minnie egér party
   • Bogyó és Babóca party
   • Miraculous Ladybug party
   • Verdák/Repcsik party
   • Jégvarázs party
   • Unikornis party
   • Én kicsi pónim party
   • Tündér party
   • Szuperhős party
   • Minionok party