Központi email

uszoiskolaaligator@gmail.com

ÖNFELEDT SZÜLINAPI PARTY SZOMBAT DÉLUTÁNONKÉNT AZ ERZSÉBETLIGETI USZODÁBAN

TISZTELT SZÜLŐK! TELEFONON NEM TUDNAK ÉRDEKLŐDNI, KAPCSOLATTARTÁSI FORMA E-mail, FB messenger fiók További információ, egyedi igény (pogácsa, teasütemény, szendvicsek, stb.) esetén kibővített árajánlat kérhető: uszoiskolaaligator@gmail.com

BEFOGLALT IDŐPONTOK NOVEMBER HÓNAPRA: 11.18 és 11.25.

Ha nem otthonában szeretné megszervezni gyermeke születésnapi zsúrját, hanem inkább egy külső helyszínt választana profi animátorokkal, akkor jó helyen jár ! Úszóiskolánk a szülinap teljes lebonyolításában segítséget nyújt Önöknek. Helyszín: XVI. kerületi Erzsébetligeti Uszoda (1165 Budapest, Újszász utca 106-108.) Könnyen megközelíthető, nagy parkolóval rendelkező családias uszoda.

A programok során a gyermekek szórakoztatásáról animátoraink gondoskodnak. Az 2,5 órás intervallumban garantáljuk, hogy a változatos és színes programoknak köszönhetően felejthetetlen élményben lesz része az ünnepeltnek és vendégeinek. A gördülékeny szervezés, animátoraink rátermettsége és improvizatív személyisége elengedhetetlen egy emlékezetes szülinapi zsúrhoz. Célunk, hogy születésnapi zsúrjainkon a gyerekek emlékezetes élményekkel gazdagodjanak. A változatos és szórakoztató programokat úgy alakítjuk ki – a szülők és gyermekek igényeit egyaránt figyelembe véve – hogy fülig érő gyermekszájakat varázsoljunk.

Ajánlatunk tartalma: 15 fő gyermek és kisérőik részére biztosított 2,5 órás program választott „csomag” szolgáltatás alapján (Létszám: ünnepelt + max. 15 fő gyermek -igény esetén kisebb kisérő gyermekek a leválasztott 1/3 tanmedencében úszógumival, karúszóval.) A részvételhez úszás tudás nem szükséges. 

A party teljes költsége a választott „csomag alapján” két részletben kerül kiegyenlítésre. 1.) részlet foglaló, 2.) részlet a Party előtt 72 órával

Választható csomagok

1.) MINIMÁL csomag bruttó: 66.400,-Ft*

 • tanmedence és a külön öltöző bérleti díja 90 percre,
 • előtér bérleti díja 60 percre,
 • vízben tartózkodó gyermekek (2×45 perces gyerek jegy)
 • úszásoktató-animátor felügyelete, ügyességi és kreativ feladatok a medencetérben,
 • felfújható vizes játékok, felszerelések biztositása,
 • előtérben ünnepi „alap díszítés” és ajándék lufik,
 • takarítási díj.

2.) TEMATIKUS PARTY CSOMAG bruttó: 87.850,-Ft*

 • tanmedence és külön öltöző bérleti díja 90 percre,
 • előtér bérleti dija 60 percre,
 • vizben tartózkodó gyermekek (2×45 perces gyerek jegy)
 • 15 db tematikus meghívó+boríték,
 • úszásoktató-animátor felügyelete, ügyességi és kreatív feladatok a medencetérben,
 • felfújható vizes játékok, felszerelések biztosítása,
 • előtérben tematikus diszités (előtér dekorációja lufi kapu, sima és tematikus figurás lufik, lampionok, girlandok, egyéb tematikus dekor elemek az ünnepelt kivánsága szerint (űrhajós, hercegnős, kalózos, dzsungeles, sellős, stb,)
 • a kiválasztott témához kapcsolódó EGYEDI ünnepi kiegészítők (terítők, köszönő ajándékok, tányérok, poharak, szívószál, szalvéta)  
 • az ünnepelt részére NÉVRE SZÓLÓ pezsgő és HÉLIUMOS LUFI,
 • meghívott vendégek részére ajándék lufik,
 • takarítási díj.

VÁLASZTHATÓ KEZDÉSI IDŐPONTOK

 • 13:30-16:00-ig (vizes party: 13:30-15:00 ig, szárazföldi 15:00-16:00-ig)
 • 14:00-16:30-ig (vizes party: 14:00-15:30-ig, szárazföldi 15:30-16:30-ig)
 • 14:30-17:00-ig (vizes party: 14:30-16:00-ig, szárazföldi 16:00-17:00-ig)
 • 15:00-17:30-ig (vizes party: 15:00-16:30-ig, szárazföldi 16:30-17:30-ig)

Általános információk:

 • Úszósapka használata kötelező
 • Úszószemüveg nem szükséges
 • Papucs higiéniai szempontból
 • Törölköző/fürdőköpeny 

Az uszoda Házirendjét figyelembe véve az ünnepelt szülei fotó, videó készítés tekintetében szabadon tartózkodhatnak a medence térben. Papucsot szíveskedjenek magukkal hozni, illetve lábvédő zsákot kérhetnek a pénztárból. A vendég gyermekek szülei a tribünön/lelátón tudnak helyet foglalni, innen tekinthetik meg a foglalkozást.

Van, ahol a szülők nem igénylik a személyes részvételt a medencés foglalkozás során és szendvicsek készítésével, további díszítéssel, kávézással és beszélgetéssel töltik el az időt, mivel a foglalkoztatással egyidejűleg 90 perces felügyeletet vállalunk a gyermekekért, ezzel is tehermentesítve Önöket. 

A fali hajszárítók az öltözőben szabadon használhatóak, de természetesen lehet hozni kézi hajszárítót is, illetve igény szerint a csoportos hajszárítást is biztosítani tudjuk – ezzel gyorsítva a folyamatot. 

Vannak, akik azt kérik, hogy a 150 perc (2,5 óra bérleti időszak) tekintetében a 90 perc megoszlása 75 perc játékidő, 15 perc le- és felöltözés az animátor segítségével,  mivel a fennmaradó 60 percet szeretnék az ünnepelt köszöntésével, a falatozgatással maximálisan kitölteni. A döntés az Önök kezében van. ezt a helyszínen az oktató/animátorral egyeztetik.

Nasit (Chips, ropi, stb.) süteményt, szendvicset, üdítőket bármit hozhatnak szabadon, nincs korlátozás ezzel kapcsolatosan.

Természetesen amennyiben a Party meghiúsul, bármilyen műszaki-, járványügyi korlátozás stb. miatt a bérleti díj teljes összege 100%-ban visszatérítésre kerül.

TEMATIKUS AJÁNLATUNK

 • Kalóz party
 • Hercegnő party
 • Dínó Party
 • Mickey és Minnie egér party
 • Jégvarázs party
 • Bogyó és Babóca party
 • Miraculous Ladybug party
 • Verdák/Repcsik party
 • Unikornis party
 • Én kicsi pónim party
 • Tündér party
 • Szuperhős party
 • Minionok party
 • Barbie party